Serie A: Inter Mediolan stracił punkty ze SPAL

charnsitr/Shutterstock
Inter Mediolan zremisował na wyjeździe ze SPAL 2013 1:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 22. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Na Stadio Paolo Mazza gola dla gości spotkania strzelił Francesco Vicari. W 48. minucie, piłkarz próbował wybić piłkę z pola karnego, ale ostatecznie wpakował ją do własnej bramki.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się wygraną "Nerazzurrich", w 90. minucie bramkę dla SPAL zdobył Alberto Paloschi.
Podopieczni Luciano Spallettiego zanotowali ósmy remis w trwających obecnie rozgrywkach i z dorobkiem 44 punktów zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli.
Zespół prowadzony przez Leonardo Sempliciego również ósmy raz podzielił się punktami z przeciwnikami, uzbierał dotąd 17 "oczek", co daje mu 18. pozycję.