Serie A: Milan wygrał na wyjeździe z Sassuolo

cristiano barni / shutterstock.com
Piłkarze US Sassuolo Calcio ulegli u siebie AC Milan 0:2 (0:1) w ostatnim niedzielnym meczu 12. kolejki włoskiej Serie A.
Na Mapei Stadium - Citta del Tricolore w Reggio Emilia prowadzenie ekipie ze stolicy Lombardii zapewnił sześć minut przed przerwą strzałem głową Alessio Romagnoli, któremu świetnie dośrodkował w pole karne Turek Hakan Calhanoglu.
Po zmianie stron podwyższył Suso. Hiszpan przebojowy rajd na połowie rywali zakończył efektownym uderzeniem w długi róg z narożnika pola karnego.
Dzięki szóstej wygranej w sezonie "Rossoneri" awansowali na siódme miejsce w tabeli. "Neroverdi" doznali natomiast trzeciej z rzędu i zarazem ósmej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostali tuż nad strefą spadkową klasyfikacji.