Serie A: Porażka Interu w Turynie. Decydujący gol Ljajicia

charnsitr/Shutterstock
Inter Mediolan przegrał na wyjeździe z Torino FC 0:1 (0:1) w pierwszym niedzielnym meczu 31. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Jedynego gola na Stadio Olimpico di Torino strzelił Adem Ljajic. Serbski pomocnik ww 36. minucie wykorzystał dośrodkowanie Lorenzo De Silvestriego i uderzeniem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.
Dla podopiecznych Walter Mazzarriego to jedenaste zwycięstwo w trwającym obecnie sezonie i trzecia z rządu ligowa wygrana. Ekipa "Byków" zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli Serie A i ma na koncie 45 punktów.
Zespół prowadzony przez Luciano Spallettiego w Turynie przerwał serię pięciu meczów bez porażki. "Nerazzurri" uzbierali dotąd 59 "oczek", co aktualnie daje im czwartą lokatę.