Serie A: Remis w Weronie, Jaroszyński i Stępiński na ławce

facebook.com/ACChievoVerona1929
Piłkarze Chievo Werona zremisowali u siebie z Atalantą Bergamo 1:1 (0:0) w niedzielnym meczu czwartej kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Marc'Antonio Bentegodi całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gospodarzy obserwowali Paweł Jaroszyński oraz Mariusz Stępiński.
Ekipa z Miasta Romeo i Julii objęła prowadzenie siedem minut po przerwie, kiedy to na listę strzelców wpisał się Belg Samuel Bastien, który efektownie przymierzył z dystansu.
Wyrównał pięć minut przed końcem z rzutu karnego rezerwowy tego dnia Argentyńczyk Alejandro Gomez. Obie drużyny po raz pierwszy w tym sezonie podzieliły się punktami z rywalami. "Latające Osły" są dwunaste w tabeli, natomiast zespół z Lombardii z lepszą różnicą bramek jest jedenasty w klasyfikacji.