Serie A. Torino FC wygrało z Chievo Werona, grali Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński

Torino FC wygrało z Chievo Werona, grali Paweł Jaroszyński i Mariusz Stępiński
Anton_Ivanov / shutterstock.com
Torino FC pokonało przed własną publicznością Chievo Verona 3:0 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 26. kolejki włoskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Stadio Olimpico di Torino strzelił Anrea Belotti. Reprezentant Włoch w 76. minucie wykorzystał dośrodkowanie Simone Zazy i strzałem z krawędzi pola karnego pokonał Stefano Sorrentino.
Bramkę na 2:0 w drugiej minucie doliczonego czasu gry zdobył Tomas Rincon. Dwie minuty później wynik starcia na 3:0 ustalił Simone Zaza.
Mecz w wyjściowej jedenastce drużyny z Werony rozpoczął Paweł Jaroszyński, który opuścił boisko w 74. minucie i został zmieniony przez Marco Andreollego. Był to jego 14. ligowy występ w sezonie.
Na ławce rezerwowych Chievo od pierwszej minuty usiadł Mariusz Stępiński i zameldował się na placu gry 64. minucie, zmieniając Riccardo Meggioriniego. 23-letni napastnik zagrał po raz 24. w trwających rozgrywkach.
Podopieczni Waltera Mazzarriego mają na koncie 41 punktów i zajmują 7. miejsce w tabeli. Zawodnicy Domenico Di Carlo z dorobkiem 10 "oczek" plasują się na 20. lokacie.
Jakub Kreśliński03 Mar 2019 · 14:30