Serie A wróciła do gry. Torino zremisowało z Parmą, Andrea Belotti zmarnował rzut karny

Nicolo Campo / Shutterstock.com
Torino FC zremisowało u siebie z Parma Calcio 1:1 (1:1) w pierwszym sobotnim meczu 25. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.
Na Stadionie Olimpijskim w stolicy Piemontu prowadzenie gospodarzom zapewnił po kwadransie gry efektownym uderzeniem głową Kameruńczyk Nicolas Nkoulou. Szesnaście minut później wyrównał mocnym strzałem pod poprzeczkę z kilkunastu metrów Słowak Juraj Kucka.
Trzy minuty po zmianie stron Andrea Belotti zmarnował rzut karny i "Byki" musiały zadowolić się czwartym podziałem punktów z rywalami w tym sezonie, po którym pozostały na piętnastym miejscu w tabeli. "Ducali" natomiast po szóstym remisie przesunęli się na siódmą lokatę w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik20 Jun 2020 · 21:28