Serie B: Zwycięstwo Palermo, trzech Polaków na boisku

US Palermo pokonało u siebie US Salernitanę 1919 3:0 (1:0) w czwartkowym meczu 21. kolejki rozgrywek włoskiej Serie B.
Na Stadio Renzo Barbera całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Thiago Cionek. Radosław Murawski pojawił się na murawie jedenaście minut przed przerwą, gdy boisko musiał opuścić Andrea Rispoli.
Cztery minuty wcześniej prowadzenie miejscowym zapewnił Bułgar Iwajło Czoczew. Jedenaście minut przed końcem podwyższył Gaetano Monachello, a po kolejnych czterech minutach wszedł Paweł Dawidowicz, który zastąpił Macedończyka Aleksandara Trajkovskiego.
"Rosanero" sukces przypieczętowali jeszcze w doliczonym czasie gry, kiedy to na listę strzelców wpisał się Mato Jajalo. Dzięki dziesiątej wygranej w sezonie zespół z Sycylii umocnił się na prowadzeniu w tabeli zaplecza Serie A.