Sevilla bez Krychowiaka remisuje z Celtą Vigo

Celta Vigo zremisowała przed własną publicznością z Sevillą FC 1:1 (0:1) w niedzielnym meczu 23. kolejki hiszpańskiej Primera Division. W barwach przyjezdnych zabrakło Grzegorza Krychowiaka, który jest kontuzjowany.

Kibice zgromadzeni na Estadio Ballaidos na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do 43. minuty. Na prowadzenie wyszli wówczas goście, a na listę strzelców wpisał się Daniel Carrico. Portugalczyk dopadł do odbitej piłki i z najbliższej odległości pokonał bramkarza gospodarzy.

W drugiej części gry do wyrównania doprowadził Claudio Beauvue, któremu asystował Daniel Wass.

Warto odnotować, że przez większość rywalizacji przyjezdni grali w osłabieniu. W 25. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Federico Fazio.

Sevilla zajmuje aktualnie piąte miejsce w tabeli Primera Division. Drużyna Grzegorza Krychowiaka ma na swoim koncie 37 punktów, z kolei Celta Vigo zdobyła do tej pory dwa "oczka" mniej i znajduje się na siódmej pozycji.