Sevilla FC pokonała CD Leganes przed własną publicznością

Ivica Drusany/Shutterstock
Sevilla FC pokonała przed własną publicznością CD Leganes 2:1 w sobotnim meczu 10. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył w 20. minucie Wissam Ben Yedder. Przy trafieniu francuskiego napastnika asystował Pablo Sarabia.
Drugiego gola w 54. minucie strzelił Pablo Sarabia, który skutecznie uderzał z dystansu na bramkę rywali.
Jedyne trafienie na rzecz ekipy przyjezdnych zapisał na swoje konto Alexander Szymanowski w 48. minucie.
Spotkanie zostało przełożone na godzinę 22:30 z powodu upałów panujących w Sewilli.

Podopieczni Manuela Berizzo zajmują obecnie 5. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zespół prowadzony przez Asiera Garitano plasuje się na 7. pozycji.