Sevilla lepsza od Realu! Gol przewrotką Ramosa [video]

Maxisport/Shutterstock
Sevilla FC wygrała u siebie z Realem Madryt 3:2 (1:1) w ramach jedenastej kolejki hiszpańskiej Primera Division. W zespole gospodarzy całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak.

Wynik na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan otworzył Sergio Ramos w 22. minucie. Obrońca wykorzystał podanie od Isco i posłał piłkę do bramki efektowną przewrotką.

Niecały kwadrans później do wyrównania doprowadzili gospodarze. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego futbolówka dotarła do Ciro Immobile, który pokonał Sergio Rico strzałem z ostrego kąta.

Druga część spotkania lepiej zaczęła się dla Sevilli. W 61. minucie Ever Banega zaliczył trafienie po podaniu Jewhena Konoplanki, a niedługo później Fernando Llorente podwyższył rezultat po strzale głową. W doliczonym czasie gry wynik na 3:2 ustalił James Rodriguez.

Podopieczni Unaia Emery'ego po tym zwycięstwie mają w swoim dorobku piętnaście punktów i znajdują się na dziesiątym miejscu w tabeli. "Królewscy", którzy doznali dopiero pierwszej porażki w sezonie, zgromadzili do tej pory dziewięć "oczek" więcej i zajmują drugą lokatę.

W następnej kolejce Sevilla FC zmierzy się na wyjeździe z Realem Sociedad. Z kolei zawodnicy Rafaela Beniteza podejmą u siebie FC Barcelonę.