Sevilla - Levante: Aż osiem bramek! Wynik meczu, składy i bramki

Sevilla rozbiła Levante. Grad goli!
Ivica Drusany / Shutterstock.com
W 5. kolejce La Liga Sevilla FC rozgromiła na wyjeździe Levante 6:2. Trzy gole dla gości strzelił Wissam Ben Yedder.
Napastnik Sevilli pierwszą bramkę zdobył w 11. minucie. Gospodarze odpowiedzieli szybko, bo po 60 sekundach wyrównał Marti Roger.
W 21. minucie na 2:1 dla przyjezdnych strzelił Daniel Carrico. Levante ponownie mogło szybko doprowadzić do wyrównania, jednak Jose Morales zmarnował rzut karny. Od tego momentu podopieczni Pablo Machina zdominowali grę.
Jeszcze przed przerwą dwukrotnie trafił Wissam Ben Yedder, kompletując tym samym hat-tricka.
W drugiej połowie na listę strzelców wpisali się Andre Silva oraz Pablo Sarabia, który podwyższył wynik na 6:1. Gospodarze w doliczonym czasie gry zdobyli jeszcze jedną bramkę za sprawą Mosesa Simona.
Sevilla w tabeli awansowała na szóste miejsce, mając na koncie 7 punktów. Levante jest piętnaste z dorobkiem 4 punktów.