Sevilla przegrała drugi mecz z rzędu. Nie potrafiła utrzymać dwubramkowego prowadzenia

Simona Bottone / shutterstock.com
SD Eibar wygrał u siebie z Sevillą FC 3:2 (0:2) w meczu 6. kolejki La Liga. Dla gospodarzy to pierwsze zwycięstwo w sezonie.
Po pierwszej połowie wszystko wskazywało na zwycięstwo gości. W 11. minucie Lucas Ocampos wykorzystał sytuację sam na sam. Na 2:0 dla ekipy z Andaluzji trafił Oliver Torres, który strzałem do pustej bramki.
Po przerwie gospodarze ruszyli do odrabiania strat. W 65. minucie Fabian Orellana skutecznie egzekwował rzut karny. Dwanaście minut był już remis 2:2, kiedy Pedro Leon wykorzystał nieporozumienie w szeregach Sevilli.
W 82. minucie gola na 3:2 strzelił Cote, który oddał skuteczne uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego.
SD Eibar po pierwszej wygranej w sezonie jest na szesnastej pozycji z dorobkiem 5 punktów. Natomiast Sevilla FC jest siódma, mając na koncie 10 punktów.
Marcin Karbowski26 Sep 2019 · 21:44