Sevilla rozbiła FK Krasnodar i wygrała grupę

isoccerng.com
Sevilla FC rozbiła u siebie FK Krasnodar 3:0 (2:0) w najważniejszym meczu szóstej kolejki grupy J rozgrywek Ligi Europy.
Na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan dwubramkowe prowadzenie gospodarzom zapewnił po zaledwie dziesięciu minutach gry Francuz Wissam Ben Yedder.
Cztery minuty po zmianie stron okazały sukces przypieczętował po rzucie karnym Argentyńczyk Ever Banega. Dzięki czwartej wygranej zespół z Andaluzji awansował na pierwsze miejsce w tabeli.
Oprócz podopiecznych Pablo Machina w 1/16 finału zagrają również "Byki" z południa Rosji, które w czwartek doznały drugiej porażki, ale zachowały drugą lokatę w tabeli. Szansę na awans zmarnował bowiem Standard Liege, który tylko zremisował na wyjeździe z najsłabszym w całej stawce tureckim Teleset Mobilya Akhisar Spor Kulubu.
Kamil Kaczmarek13 Dec 2018 · 21:33