Sevilla uciekła spod topora! Gol bramkarza w 94. minucie spotkania [WIDEO]

Real Valladolid zremisował z Sevillą 1:1 (1:0) w meczu 28. kolejki La Liga. Goście do wyrównania doprowadzili w doliczonym czasie gry. Do siatki trafił bramkarz Bono.
Ekipa z Andaluzji była faworytem tego starcia. Gospodarze biją się o zachowanie ligowego bytu, zaś goście walczą o miejsce na podium.
Mimo wyraźnej przewagi piłkarze Sevilli na przerwę schodzili w nie najlepszych nastrojach. W 44. minucie Real Valladolid objął prowadzenie. Wówczas rzut karny pewnie wykorzystał Orellana.
W drugiej połowie Sevilla ruszyła do ataku. Brakowało jej jednak skuteczności pod bramką rywala. Real Valladolid korzystny rezultat zdołał utrzymać do 94. minucie. Wtedy doszło do sytuacji, która rzadko zdarza się na piłkarskich boiskach.
Bramkarz Bono ruszył w pole karne rywali, by pomóc kolegom przy rzucie rożnym. To właśnie on odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu. Gdy piłka spadła pod jego nogi, uderzył bez zastanowienia. Po chwili futbolówka wylądowała w siatce.
Tym samym Bono uratował punkt do Sevilli. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.
Daniel Makarewicz20 Mar 2021 · 23:08