Sevilla w ostatnich minutach uratowała remis z Eibar [WIDEO]

Ivica Drusany/Shutterstock
Sevilla FC zremisowała przed własną publicznością z SD Eibar 2:2 (0:1) w niedzielnym meczu 23. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił Fabian Orellana. Chilijski pomocnik w 22. minucie przeprowadził udaną akcję indywidualną, zakończoną strzałem tuż przy lewym słupku.
Drugą bramkę dla gości zdobył w 63. minucie Charles, który najwyżej wyskoczył do piłki zagranej ze stałego fragmentu gry i głową wpakował ją do siatki.
Autorem pierwszego trafienia dla gospodarzy był Wissam Ben Yedder, który wpisał się na listę strzelców w 88. minucie, a przy jego trafieniu asystował Franco Vazquez. Kiedy wszystko wskazywało na to, że trzy punkty zgarnie SD Eibar, bramkę na wagę remisu już w doliczonym czasie gry zdobył Pablo Sarabia.
Andaluzyjczycy kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w 84. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Ever Banega.
Podopieczni Pablo Machina zajmują obecnie czwarte miejsce w ligowej tabeli i mają na koncie 37 punktów. Drużyna Jose Mendilibara uzbierała dotąd 30 "oczek", co daje jej 10. lokatę.