Sevilla wyrwała remis z Celtą Vigo. Piękny gol Papu Gomeza [WIDEO]

Duże emocje w meczu Sevilli z Celtą Vigo. Gospodarze przegrywali już 0:2, ale zdołali zremisować 2:2.
Od początku meczu Sevilla znacznie dłużej utrzymywała się przy piłce. Goście oddali przed przerwą trzy strzały. Dwa z nich zakończyły się golami.
Sevillą wstrząsnęły trzy minuty. W 37. minucie prowadzenie Celcie dał Cervi. Później wynik podwyższył Iago Aspas. Drugi z nich do bramki trafił płaskim uderzeniem z linii pola karnego.
Julen Lopetegui nie zwlekał ze zmianami. Już w przerwie dokonał trzech - na boisko wysłał Torresa, Gomeza i Romero. Miał wyczucie, bo dwóch pierwszych zapewniło jego drużynie remis.
Sevilla również odpowiedziała w trzy minuty. W 71. minucie kapitalnie przymierzył Gomez. Piłka po jego strzale wpadła w tuż przy słupku.
Do remisu doprowadził Torres. Hiszpan przejął piłkę w polu karnym i wślizgiem wbił ją do bramki.
Dla Sevilli to już drugi remis z rzędu. Ciągle jest druga w tabeli. Real w niedzielę będzie mógł jednak powiększyć przewagę nad nią do sześciu punktów.
Marcin Karbowski22 Jan 2022 · 20:44