Nadchodzące

Siatkówka. Vital Heynen: Jestem w stanie żyć z porażką z Rosją

Vital Heynen
Źródło zdjęcia: screen z youtube.com

Vital Heynen podsumował porażkę polskich siatkarzy w meczu z Rosją. Belg nie ma pretensji do swoich zawodników.

Biało-czerwoni w półfinale nie byli w stanie poważniej zagrozić Rosji. Wygrali z nią tylko jednego seta.

- Rosjanie byli zdecydowanie lepsi od nas. Musimy mieć dobre przyjęcie i atak, żeby mieć szanse ze Sborną, a nie szło nam dobrze w tych dwóch elementach - stwierdził Belg.

- Uważam, że nie można mieć zastrzeżeń do naszej waleczności. Mam bardzo młody i niedoświadczony zespół. W takim wypadku nie jest czymś nienormalnym, że przytrafiają się gorsze dni takie jak dziś. Rosjanie zasłużyli na zwycięstwo. Jestem w stanie żyć z tą porażką. To był dla nas świetny turniej - podkreśla belgijski szkoleniowiec.

Polacy w meczu o trzecie miejsce zagrają z reprezentacją Brazylii. Początek meczu w niedzielę o 22:00.

-1
Klub plus reprezentacja, 3 skład uzyskuje brąz i wyniki go bronią no to i tak więcej niż ktokolwiek się spodziewal
Przedwczoraj | 01:17
-1
Otóż brąz to nie jest wynik Heynena, ale jego asystenta, pod wodzą Heynena przegraliśmy mecz półfinałowy
14 lip 2019 | 17:52
+2
Ten skład zasłużył na medal siatkarskiej Ligi Narodów. Dlatego Heynen musi zmotywować chłopaków do walki o brąz. Brakuje mi tylko Śliwki, który byłby świetną alternatywą dla Kwolka i Bednorza.
14 lip 2019 | 13:21
Jest w stanie żyć porażką z Rosją tym bardziej że może zostawić drużynę i wyjechać, po prostu fajnie mu przypasowało z tą porażką. Heynen strasznie musiał być wkurzony jak chłopaki pokonali Iran i wyszli z grupy, to ich ustawił pod Ruskich żeby mógł wyjechać. Brawo!
-3
Jest w stanie żyć porażką z Rosją tym bardziej że może zostawić drużynę i wyjechać, po prostu fajnie mu przypasowało z tą porażką. Heynen strasznie musiał być wkurzony jak chłopaki pokonali Iran i wyszli z grupy, to ich ustawił pod Ruskich żeby mógł wcześniej wyjechać. Brawo!
14 lip 2019 | 12:34
0
Najważniejsze są igrzyska i to żeby tam awansować.
14 lip 2019 | 11:14
"Vital Heynen: Jestem w stanie żyć z porażką z Rosją" normalnie wybitny trener wygralibyśmy spoko przegraliśmy spoko, myśl szkoleniowa motywująca zawodników do sukcesów.
-7
"Vital Heynen: Jestem w stanie żyć z porażką z Rosją" normalnie wybitny trener wygralibyśmy spoko przegraliśmy spoko, myśl szkoleniowa motywująca zawodników do sukcesów, pokazująca zawodnikom że możecie walczyć a i tak trenerowi wsio ryba.
14 lip 2019 | 11:10
+1
Cóż...naszym chyba już po Iranie wyczerpały się "akumulatory", o pierwszym secie nie ma co pisać, bo Rosjanie swoimi "atomowymi" serwami i atakami po prostu zmietli nas z "powierzchni ziemi"! Jeśli chodzi o drugi set to już była polska drużyna w swojej pełnej krasie, brzemienny i decydujący dla losów całego meczu okazał się set trzeci, który w końcówce przegraliśmy na własne nasze życzenie, i właśnie od tego decydującego przegranego trzeciego seta zaczęło się nasze całe w tym meczu nieszczęście, wszystko w naszym zespole się "posypało" - morale i duch walki, który zgasł na dobre, co prawda niecałkowicie, bo w końcówce czwartego seta w małym stopniu się "obudził", ale zdecydowanie było już za póżno - niestety! Jeśli chodzi o walkę o trzecie miejsce to podejrzewam, że brazylijczycy wezmą srogi rewanż za porażkę z pierwszego meczu, ale chciałbym się w tym momencie bardzo mylić!!!
14 lip 2019 | 09:47
-14
Podłożyłeś chłopaków Ruskim, żeby móc wrócić, tak nagle nasi zaczęli grać kiepsko? Kwolkowi nie szło a trzymałeś go dalej. Jak można wogóle deklarować że zostanie się z drużyną jak awansują do finału, a jak nie to ich się opuści? Czyli co potwierdza że nie ma planu szkoleniowego. Chyba dzisiaj też jest coś do ugrania. Wstyd Panie Heynen!!! Szkoda tylko naszej drużyny. Pisałem przedwczoraj niech ta szara eminencja wraca i zastąpi go Bednaruk bo już z Brazylią i Iranem Heynen szkodził naszym pajacowaniem i czerwonymi kartkami. Gość g... się zna na trenowaniu a patrzy gdzie by tutaj podpisać się pod sukcesami no bo w ogóle jaki był sens jego przyjeżdżania na final six, skoro opuszcza ostatni mecz, bo co bo już nie podpisze się pod ewentualnym sukcesem w finale? Chłopaki spokojnie poradziliby sobie bez niego.
14 lip 2019 | 14:05
+3
Nie zna się na trenowaniu? A kto rok temu został Mistrzem Świata? Kto zdobył 5 lat temu z reprezentacją Niemiec brązowy medal Mistrzostw Świata w Polsce? Czyli twoim zdaniem dalej nie zna się na trenowaniu?.
Przedwczoraj | 01:22
0
Mistrzem Świata została Reprezentacja Polski, a nie Vital Heynen, ze Stefanem Antigą też Mistrzem Świata została Reprezentacja Polski, a więc może najpierw złożysz hołd Polakom, bo przede wszystkim to oni zdobyli mistrzostwo!