Siedem goli w meczu Lazio! Immobile i spółka wciąż w grze o Ligę Mistrzów [WIDEO]

Maffia / PressFocus
Lazio po emocjonującym meczu wygrało z Genoą 4:3. Drużyna z Rzymu wciąż jest w grze o awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów.
Gracze Lazio pierwszego gola strzelili w 30. minucie. Po zespołowej akcji do bramki trafił Corea.
Tuż przed przerwą prowadzenie gospodarzy podwyższył Immobile, który wykorzystał rzut karny. Był to jego 149 gol w historii występów w Lazio.
Goście chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy strzelili gola kontaktowego. Zawdzięczają go Marusiciowi, który w efekcie niefortunnej interwencji wbił piłkę do swojej bramki.
Odpowiedź Lazio była natychmiastowa. Krótko po stracie gola prowadzenie gospodarzy podwyższyl Luis Alberto.
W 56. minucie czwartego gola dla gospodarzy strzelił Correa. Gracz Lazio wykorzystał niezdecydowanie obrońców rywali i płaskim uderzeniem posłał piłkę do bramki.
Gdy wydawało się, że nie będzie już większych emocji, przebudzili się goście, którzy w kilkadziesiąt sekund strzelili dwa gole. W 80. minucie z rzutu karnego trafił Scamacca, niedługo później piłkę do bramki wbił Szomurodow. Na więcej Genoi już nie było stać.
Marcin Karbowski02 May 2021 · 14:29