Simeone: Messi nie wyglądał na zmęczonego. Rozegrał fantastyczne zawody

Christian Bertrand / Shutterstock.com
Atletico Madryt zremisowało na własnym stadionie z FC Barceloną 1:1. Diego Simeone był pod wrażeniem gry Lionela Messiego.
Atletico wyszło na prowadzenie w 21 minucie za sprawą Saula Nigueza, ale straciło je pod koniec meczu, kiedy do ich siatki trafił Luis Suarez. Argentyński gwiazdor - w środę zapewnił swojej reprezentacji awans na mundial, strzelając hat-tricka w meczu z Ekwadorem - tym razem nie wpisał się na listę strzelców, trafił w słupek w drugiej połowie, ale jego występ wywarł wrażenie na trenerze gospodarzy.
- Byliśmy świadkami kolejnej doskonałej nocy z futbolem na tym wspaniałym stadionie, tym razem z niezwykłym Lionelem Messim. To był jedyny piłkarz na boisku, który kiedy tylko dotknął piłki, to zaraz coś się działo. Z pewnością nie był tak zmęczony, jak wielu oczekiwało po takiej podróży, ponieważ rozegrał fantastyczne zawody - ocenił Diego Simeone cytowany przez serwis goal.com.
47-letni szkoleniowiec pochwalił również za występ swojego podopiecznego, Antoine Griezmanna. - Dla mnie to był jego najlepszy mecz na nowym stadionie - stwierdził.
To było spotkanie dwóch drużyn o różnej charakterystyce. Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra, a kluczowym zawodnikiem okazał się Ter Stegen. Od 60 minuty Barcelona naciskała coraz bardziej, ponieważ musieli zdobyć bramkę - zakończył.