SJ Earthquakes - Atlanta United: Grad goli w meczu MLS. Wynik meczu, składy i bramki

Grad goli i zwycięstwo Atlanty United
Jamie Lamor Thompson/Shutterstock
Atlanta United pokonała na wyjeździe San Jose Earthquakes 4:3 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer.
Zdecydowanym faworytem byli goście, którzy są najlepszą drużyną w całej lidze. To jednak ostatni zespół z Konferencji Zachodniej objął dwubramkowe prowadzenie po strzałach Nicka Limy i Danny'ego Hoesena. W doliczonym czasie gry kontaktową bramkę zdobył Hector Villalba.
Kiedy po przerwie na 3:1 trafił Vako, zanosiło się na sporą niespodziankę. W przeciągu trzech minut United odrobili straty. Najpierw rzut karny wykorzystał Joseph Martinez, a następnie na listę strzelców wpisał się Miguel Amiron. Losy spotkania rozstrzygnęły się w piątej minucie doliczonego czasu, a dublet skompletował Martinez.
Zespół ze stolicy stanu Georgia jest liderem Wschodu z 60 punktami na koncie. Natomiast zespół z Kalifornii jest ostatni na Zachodzie ze zdobytymi 20 "oczkami".