Składy na mecz Napoli - Lazio. Polacy grają od początku!

ph.FAB / shutterstock.com
Znamy składy na mecz Napoli z Lazio w ćwierćfinale Pucharu Włoch. Początek spotkania o 20:45.
Napoli jest w ostatnich tygodniach w beznadziejnej formie. Po porażce z Fiorentiną 0:2 w ostatniej kolejce ligi włoskiej zespół ruszył na zgrupowanie, które miało na celu poprawę formy.
W meczu z Lazio od pierwszej minuty zagrają obaj reprezentanci Polski: Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Gennaro Gattuso wystawił też pozyskanych niedawno Diego Demme i Stanislava Lobotkę.
Napoli: Ospina - Hysaj, Manolas, Di Lorenzo, Rui - Lobotka, Demme, Zielinski - Callejon, Milik, Insigne.
Lazio jest w znakomitej formie. W ostatniej kolejce Serie A zespół Simone Inzaghiego rozbił Sampdorię Genua 5:1. Trzy gole w tym meczu strzelił Ciro Immobile, który zagra od pierwszej minuty przeciwko Napoli. W ataku będzie mu partnerował Felipe Caicedo.
Lazio: Strakosha - Luiz Felipe, Acerbi, Radu - Lazzari, Parolo, Leiva, Milinkovic-Savic, Lulic - Caicedo, Immobile.
Marcin Karbowski21 Jan 2020 · 19:29
Źródło: Twitter