Składy na mecz Aston Villa - Manchester United. Solskjaer nie zmienia zwycięskiej jedenastki

MDI / Shutterstock.com
Znamy składy na mecz Aston Villa - Manchester United. Początek spotkania o 21:15.
Dla Aston Villi to kolejny mecz o wszystko. Zespół z Birmingham po ostatnim zwycięstwie Watfordu traci już cztery punkty do bezpiecznego miejsca w tabeli.
W pierwszym składzie gospodarzy jest oczywiście Jack Grealish. Kapitan Aston Villi od wielu miesięcy jest przymierzany do gry w Manchesterze United.
Aston Villa: Reina - Konsa, Hause, Mings, Taylor, Douglas Luiz, McGinn, El Ghazi, Grealish, Trezeguet, Samatta.
Manchester United wciąż może zakończyć sezon na podium. Obecnie drużyna Solskjaera jest piąta. Do trzeciej Chelsea traci pięć punktów, do czwartego Leicester - cztery. Oba zespoły rozegrały jednak po jednym meczu więcej.
Ole Gunnar Solskjaer wystawił taki sam skład jak w wygranym 5:2 spotkaniu z Bournemouth. Ofensywny kwartet utworzą Greenwood, Fernandes, Rashford i Martial. Od pierwszej minuty zagra też Pogba.
Manchester United: De Gea - Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw - Matić, Pogba - Greenwood, Fernandes, Rashford - Martial.
Marcin Karbowski09 Jul 2020 · 20:20
Źródło: Twitter