Składy na mecz Atalanta - Spezia. Kolejna szansa dla polskiego pomocnika

Francesco Scaccianoce/Pressfocus
Poznaliśmy składy na mecz Spezia Calcio - Atalanta. Na boisku zobaczymy jednego Polaka, Jakuba Kiwiora, który wybiegnie na murawę od pierwszej minuty.
Bieżący sezon w wykonaniu Atalanty nie jest tak spektakularny jak poprzednie rozgrywki. Ekipa z Bergamo miała trudności w europejskich pucharach i pewne problemy przełożyły się także na rozgrywki ligowe.
Na ten moment podopieczni Gasperiniego zajmują ósme miejsce w tabeli i do piątego Lazio tracą aż sześć punktów. Mniejszy dystans dzieli Atalantę od siódmej Fiorentiny, bowiem drużyna z Florencji jest lepsza tylko przez wzgląd na bilans meczów bezpośrednich.
Niebawem Atalanta stanie przed szansą na wskoczenie na miejsce wyżej, lecz aby to osiągnąć musi zdobyć punkty ze Spezią Calcio. Drużyna ta dzielnie walczy o utrzymanie w Serie A i misja ta niemal na pewno zakończy się sukcesem. Na trzy kolejki przed końcem zespół Thiago Motty ma pięć punktów przewagi nad Cagliari.
Poznaliśmy już składy na mecz Spezia - Atalanta. Pierwszy gwizdek sędziego powinien zabrzmieć o 12:30.
W składzie gospodarzy nie zabranie Jakuba Kiwiora. Polak ponownie dostał szansę występu od pierwszej minuty - w bieżącym sezonie Serie A zagrał już 19 razy.
Skład Spezii: Provedel; Hristov, Erlic, Nikolaou; Amian, Maggiore, Kiwior, Bastoni; Verde, Agudelo, Gyasi.
Skład Atalanty: Musso; De Roon, Palomino, Djimsiti; Maehle, Freuler, Koopmeiners, Zappacosta; Pasalic; Malinovskyi, Muriel.
Hubert Kowalczyk08 May 2022 · 11:41
Źródło: Spezia/Atalanta