Składy na mecz Borussia M'gladbach - Real Madryt. Zinedine Zidane odkrył karty

CosminIftode / shutterstock.com
Po niespodziewanej porażce 2:3 z Szachtarem Donieck Real Madryt nie może pozwolić sobie na kolejną wpadkę w Lidze Mistrzów. Wieczorem "Królewscy" zmierzą się z Borussią Moenchengladbach. Zinedine Zidane tym razem postawił na stabilizację.
Niemiecka drużyna zaczęła fazę grupową Champions League od wyjazdowego remisu z Interem Mediolan. Na San Siro "Nerazzurri" doprowadzili do remisu dopiero w 90. minucie, za sprawą Romelu Lukaku.
Dziś Borussia Moenchengladbach nie jest uważana za faworyta w spotkaniu z Realem Madryt. Marco Rose z pewnością ma jednak nadzieję na sprawienie niespodzianki.
Skład Borussii: Sommer - Lainer, Ginter, Elvedi, Bensebaini - Kramer, Neuhaus - Hofmann, Stindl, Thuram - Plea
Zinedine Zidane przyzwyczaił w Madrycie, że bardzo rzadko decyduje się na wystawianie takiej samej jedenastki w dwóch kolejnych spotkaniach. Potwierdziło się to również dzisiaj, choć zmian nie ma wielu.
W miejsce Nacho, który doznał urazu, wszedł Lucas Vazquez. Poza tym zobaczymy dokładnie tych samym piłkarzy, którzy zagrali od pierwszej minuty na Camp Nou.
Skład Realu Madryt: Courtois - Lucas Vazquez, Varane, Ramos, Mendy - Casemiro, Kroos, Valverde - Asensio, Benzema, Vinicius
Pierwszy gwizdek arbitra w tym spotkaniu zabrzmi o godzinie 21:00. Obecnie w naszym serwisie trwa już relacja na żywo ze wszystkich wtorkowych meczów Champions League. Zapraszamy!
Maciej Pietrasik27 Oct 2020 · 19:53
Źródło: Twitter