Składy na mecz Chelsea - Brighton. Jest decyzja w sprawie Jakuba Modera

screen youtube
O godzinie 21:00 rozpocznie się spotkanie Chelsea z Brighton. W wyjściowym składzie "Mew" nie znalazło się miejsca dla Jakuba Modera.
W ostatnich tygodniach Polak stał się pewnym elementem układanki Grahama Pottera. 22-latek w trzech kolejnych meczach Premier League występował od pierwszej minuty. Dziś ta seria zostanie przerwana.
Zespół Modera czeka dziś wielkie wyzwanie. Chelsea prowadzona przez Thomasa Tuchela odniosła tylko jedną porażkę w lidze na przestrzeni prawie czterech miesięcy. "The Blues" zajmują obecnie piąte miejsce w lidze. Jeśli odniosą dziś zwycięstwo, wskoczą do czołowej czwórki kosztem West Hamu. Brighton zajmuje szesnastą lokatę w tabeli.