Składy na mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk. Trenerzy postawili na sprawdzone rozwiązania

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Poznaliśmy składy na mecz Górnika Zabrze z Lechią Gdańsk. Początek o 20:30.
Oba zespoły udanie wróciły do gry po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Górnik wygrał na wyjeźdize z ŁKS-em 1:0, a Lechia po emocjonującym spotkaniu pokonała Arkę 4:3.
Gospodarze zagrają bez zmian w porównaniu do składu na mecz z ŁKS-em. Od początku zagra zatem strzelec jedynego gola w tamtym spotkaniu - Giorgios Giakoumakis.
Górnik: Chudy - Vassilantonopoulos, Wiśniewski, Bochniewicz, Janża - Jirka, Prohazka, Manneh, Jimenez - Giakoumakis, Angulo.
Piotr Stokowiec zdecydował się na jedną zmianę w składzie. Przeciwko Górnikowi od pierwszej minuty nie zagra Jarosław Kubicki. Zamiast niego w jedenastce znalazłsię Maciej Gajos.
Lechia: Kuciak - Fila, Nalepa, Maloca, Pietrzak - Mihalik, Makowski, Gajos, Lipski, Gomes - Paixao.
Marcin Karbowski05 Jun 2020 · 19:36
Źródło: Twitter