Składy na mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków. Jakub Błaszczykowski od pierwszej minuty

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Znamy skład na mecz Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków. Początek gry o 20:30.
Jagiellonia po pięciu kolejkach zajmuje trzecie miejsce w Ekstraklasie. W poprzedniej kolejce drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota wygrała z Górnikiem Zabrze 3:1.
Mimo tego szkoleniowiec Jagiellonii postanowił dokonać zmian w składzie swojej drużyny. Miejsce w wyjściowej jedenastce stracili Tomas Prikryl i kontuzjowany Ognjen Mudrinski. Zamiast nich zagrają Marko Poletanović i Martin Kostal.
Pierwszy raz w tym sezonie w podstawowym składzie Wisły znalazł się Jakub Błaszczykowski. Maciej Stolarczyk zdecydował się też na wystawienie Pawła Brożka. Doświadczony napastnik w poprzedniej kolejce strzelił dwa gole ŁKS-owi.
Kamil Kaczmarek23 Aug 2019 · 19:47
Źródło: Twitter