Składy na mecz Lech Poznań - Pogoń Szczecin. Kamil Grosicki zacznie na ławce rezerwowych

Lukasz Sobala / PressFocus
W hicie 6. kolejki PKO Ekstraklasy lider rozgrywek, Lech Poznań, zmierzy się z zajmującą drugie miejsce przed tym weekendem Pogonią Szczecin. W kadrze "Portowców" znalazł się Kamil Grosicki.
Podopieczni Macieja Skorży stoją przed szansą na rehabilitację po kompletnie nieudanym sezonie. W trwających rozgrywkach nie zaznali jeszcze goryczy porażki i wygrali cztery z pięciu spotkań.
Dziś "Kolejorz" nie będzie miał jednak łatwego zadania w rywalizacji z Pogonią Szczecin. Obaj szkoleniowcy podali już wyjściowe składy na to spotkanie.
Od pierwszej minuty zobaczymy dziś między innymi znakomicie spisującego się w ostatnich tygodniach Joao Amarala. Zagrają także Michał Skóraś czy Jakub Kamiński.
Skład Lecha Poznań: Van der Hart - Satka, Salamon, Milić, Douglas - Karlstroem, Kwekweskiri - Skóraś, Amaral, Kamiński - Ishak
W zespole Pogoni na ławce rezerwowych zasiądzie dziś Kamil Grosicki. Reprezentant Polski dopiero na początku tego tygodnia dołączył do treningów z drużyną.
Kosta Runjaic zapowiadał przed spotkaniem, że jeżeli skrzydłowy znajdzie się w kadrze meczowej, to prawdopodobnie w drugiej połowie dostanie szansę debiutu. Brakuje za to Kacpra Kozłowskiego, który boryka się z urazem.
Skład Pogoni Szczecin: Stipica - Bartkowski, Kostas, Zech,, Mata - Kucharczyk, Drygas, Smoliński, Kowalczyk, Kurzawa - Parzyszek
Początek meczu przy Bułgarskiej zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję telewizyjną przeprowadzą stacje "TVP Sport" oraz "Canal+ Sport".
Maciej Pietrasik28 Aug 2021 · 16:30
Źródło: Twitter