Składy na mecz Leicester City - Liverpool. Jubileusz Virgila van Dijka

Vlad1988 / Shutterstock.com
Poznaliśmy składy na mecz Leicester City - Liverpool w Premier League. Początek gry o 21:00.
Leicester City do gry przystępuje po dniu przerwy - w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przegrało z Manchesterem City aż 3:6. Liverpool miał dłuższą przerwę, bo jego mecz z Leeds United został przełożony. "The Reds" ostatni raz zagrali 22 grudnia - właśnie z Leicester w Pucharze Ligi Angielskiej. Wygrali po rzutach karnych.
Od pierwszej minuty w barwach Liverpoolu zagra Virgil van Dijk. Będzie to jego 150. występ w barwach tego klubu.
Leicester City: Schmeichel, Castagne, Ndidi, Amartey, Thomas, Soumare, Choudhury, KDH, Maddison, Iheanacho, Vardy
Liverpool: Alisson; Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Tsimikas; Fabinho, Henderson, Oxlade-Chamberlain; Mane, Jota, Salah.
Marcin Karbowski28 Dec 2021 · 20:08
Źródło: Twitter