Składy na mecz Macedonia Północna - Niemcy. Sześciu piłkarzy Bayernu zagra od pierwszej minuty

Hasan Bratic/SIPA/PressFocus
Reprezentacja Niemiec zmierzy się na wyjeździe z Macedonią Północną w jednym z najciekawszych poniedziałkowych meczów eliminacji do mistrzostw świata w Katarze. Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.
W marcowym spotkaniu obu drużyn doszło do prawdziwej sensacji. Wówczas Macedończycy wygrali 2:1 z drużyną, która była prowadzona jeszcze przez Joachima Loewa.
Między innymi dzięki temu wynikowi uczestnicy ostatnich mistrzostw Europy mają realne szanse na grę w barażach. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli grupy J.
Po EURO 2020 z gry w kadrze zrezygnowała legenda macedońskiej piłki, Goran Pandev. W składzie gospodarzy zobaczymy między innymi Alioskiego i Elmasa.
Skład reprezentacji Macedonii Północnej: Dimitrievski - Ristovski, Velkovski, Musliu, Alioski - Ademi, Kostadinov, Nikolov - Churlinov, Jahovic, Elmas.
Hansi Flick w dzisiejszym meczu postawił przede wszystkim na piłkarzy, których doskonale zna z pracy w Bayernie Monachium. W wyjściowej jedenastce znalazło się aż sześciu zawodników aktualnych mistrzów Niemiec.
Oprócz Neuera, Suele, Kimmicha, Goretzki, Muellera oraz Gnabry'ego szansę gry od pierwszej minuty dostało też między innymi dwóch piłkarzy Chelsea - Kai Havertz oraz Timo Werner.
Skład reprezentacji Niemiec: Neuer - Klostermann, Suele, Kehrer, Raum - Kimmich, Goretzka - Havertz, Mueller, Gnabry - Werner.
Początek spotkania między Macedonią Północną oraz Niemcami zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję telewizyjną z tego starcia przeprowadzi "Polsat Sport News".
Maciej Pietrasik11 Oct 2021 · 19:49
Źródło: Twitter