Składy na mecz Real Madryt - Eibar. Eden Hazard wraca do wyjściowej jedenastki

bestino / shutterstock.com
Po ponad trzech miesiącach przerwy do rywalizacji powracają piłkarze Realu Madryt. W pierwszym meczu po pandemii koronawirusa "Królewscy" podejmą Eibar. Znamy już składy na ten mecz.
Po tym, jak FC Barcelona wygrała z Mallorcą aż 4:0, powiększyła do pięciu punktów przewagę nad Realem Madryt w tabeli La Liga. Niedzielnego wieczoru drużyna prowadzona przez Zinedine'a Zidane'a postara się odpowiedzieć odwiecznym rywalom.
W kadrze zespołu po raz pierwszy od dawna znaleźli się Eden Hazard oraz Marco Asensio, którzy przez długi czas zmagali się z kontuzjami. Belg zagra dziś od pierwszej minuty.
Ofensywny tercet "Królewskich" uzupełniają Karim Benzema oraz Rodrygo Goes. Jeśli chodzi o pozostałe formacje, Zidane postawił na sprawdzone rozwiązania.
Skład Realu Madryt: Courtois - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Modrić, Casemiro, Kroos - Hazard, Benzema, Rodrygo
Skład Eibar: Dmitrović - Rober Correa, Oliveira, Arbilla, Rafa Soares, Cristóforo, Sergio Álvarez, Expósito, Orellana, Kike García, De Blasis
Początek spotkania w stolicy Hiszpanii o 19:30. W naszym serwisie znajdziecie relację na żywo z tego meczu.
Maciej Pietrasik14 Jun 2020 · 18:38
Źródło: Twitter