Składy na mecz SSC Napoli - FC Zurych. Piotr Zieliński od pierwszej minuty, Arkadiusz Milik na ławce

Oleksandr Osipov/Shutterstock
SSC Napoli ogłosiło skład na rewanżowy mecz 1/16 finału Ligi Europy z FC Zurych.
W jedenastce neapolitańczyków od pierwszej minuty zobaczymy Piotra Zielińskiego. Arkadiusz Milik rozpocznie spotkanie na ławce rezerwowych.
Wyjściowy skład SSC Napoli: Meret - Hysaj, Chiriches, Koulibaly, Ghoulam - Ounas, Zieliński, Diawara - Verdi, Insigne, Mertens.
W pierwszym pojedynku w Szwajcarii podopieczni Carlo Ancelottiego wygrali 3:1. Asystę przy pierwszej bramce Lorenzo Insigne zaliczył Arkadiusz Milik, a gola na 3:1 strzelił Piotr Zieliński.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:55.
Jakub Kreśliński21 Feb 2019 · 17:41
Źródło: Twitter