Składy na mecz SSC Napoli - Granada CF. Piotr Zieliński zagra od pierwszej minuty

Gennaro Di Rosa / Shutterstock.com
Piłkarze Napoli zmierzą się dziś z Granadą w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. W pierwszym spotkaniu Włosi przegrali 0:2. Od pierwszej minuty na stadionie im. Diego Maradony zobaczymy Piotra Zielińskiego.
W zeszłym tygodniu podopieczni Gennaro Gattuso nie mogli znaleźć recepty na zespół z Hiszpanii. Na terenie rywala ponieśli porażkę 0:2 i dzisiaj będą musieli odrabiać straty.
We włoskich mediach spekuluje się na temat przyszłości szkoleniowca "Azzurrich". Zdaniem dziennikarzy Gattuso może zapłacić posadą za ewentualne odpadnięcie z rozgrywek.
Dziś trener Napoli nie zamierza oszczędzać najważniejszych piłkarzy. Od pierwszej minuty zobaczymy między innymi Piotra Zielińskiego.
Skład Napoli: Meret - Rrahmani, Maksimović, Koulibaly, Di Lorenzo - Fabian Ruiz, Bakayoko, Elmas - Zieliński, Politano, Insigne
Granada w Lidze Europy będzie chciała powetować sobie niepowodzenia z La Liga. Na krajowym podwórku Hiszpanie nie wygrali przez sześć kolejek.
Skład Granady: Rui Silva - Foulquier, Duarte, German, Neva - Montoro, Gonalons, Eteki: Machis, Jorge Molina, Kenedy
Pierwszy gwizdek arbitra zabrzmi o godzinie 18:55. Transmisję telewizyjną z tego spotkania przeprowadzi Polsat Sport Premium 1.
Maciej Pietrasik25 Feb 2021 · 17:48
Źródło: Twitter