Składy na mecz Union Berlin - Hertha Berlin. Wiadomo, co z Krzysztofem Piątkiem

Marcin Bulanda / PressFocus
O godzinie 18:30 rozpoczną się derby Berlina. Poznaliśmy już składy Unionu oraz Herthy.
W zestawieniu gospodarzy po raz kolejny w tym sezonie zabrakło miejsca dla Tymoteusza Puchacza. Były zawodnik Lecha Poznań latem trafił do stolicy Niemiec, jednak wciąż nie udało mu się zanotować debiutu w Bundeslidze.
Dotychczas Puchacz grał jedynie w spotkaniach Ligi Konferencji Europy. Przy okazji ostatniego zgrupowania reprezentacji Polski wahadłowy raczej nie mógł przekonać do siebie trenera Ursa Fischera. 22-latek zanotował fatalny występ w starciu z Węgrami.
Poza składem Unionu znalazł się również Paweł Wszołek. 11-krotny reprezentant Polski w bieżących rozgrywkach spędził na murawie jedynie 17 minut.
W derbach od pierwszej minuty zagra za to Krzysztof Piątek. Dotychczas napastnik Herthy w tym sezonie zaliczył sześć występów, w których strzelił jednego gola. Początek sezonu "Pio" przegapił z powodu kontuzji.