Składy na mecz Valencia - Betis. Kto zagra z Barceloną w finale Pucharu Króla?

LevanteMedia / shutterstock.com
Znamy składy na rewanżowy mecz Valencii z Betisem w półfinale Pucharu Króla. Początek gry o 21:00.
Po pierwszym spotkaniu w lepszej sytuacji jest Valencia - piłkarze Marcelino zremisowali w Sewilli 2:2. Oznacza to, że awans do finału da im każde zwycięstwo oraz remisu 0:0 i 1:1. Jeśli rywalizacja obu drużyn ponownie zakończy się remisem 2:2, dojdzie do dogrywki.
Obie drużyny zagrają w najsilniejszych możliwych składach. Marcelino od pierwszej minuty postawił m.in. na Rodrigo Moreno i Kevina Gameiro.
News random
alphaspirit / shutterstock
W pierwszym składzie Betisu są największe gwiazdy - Joaquin, Giovani Lo Celso i sprowadzony zimą Jese.
News random
Zwycięzca dwumeczu Valencia - Betis zagra w finale Pucharu Króla z Barceloną. Decydujące o trofeum spotkanie odbędzie się 25 maja.
Kamil Kaczmarek28 Feb 2019 · 20:13
Źródło: Twitter