Skromna wygrana Lokomotiwu w derbach Moskwy. Cały mecz Grzegorza Krychowiaka

Bukharev Oleg/Shutterstock
Lokomotiw Moskwa wygrał na wyjeździe w derbowym meczu z Dynamem Moskwa 1:0. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 21. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Jedynego gola strzelił w 64. minucie Anton Miranchuk, który wykorzystał rzut karny. Dla pomocnika gości to ósme trafienie w tym sezonie.
W barwach Lokomitwu całe spotkanie rozegrał Grzegorz Krychowiak. Polski pomocnik zanotował osiemnasty występ w bieżących rozgrywkach. Na ławce rezerwowych 90 minut spędził Maciej Rybus.
Po wygranej w derbach Lokomotiw awansował na drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Do lidera Zenitu traci trzy punkty, ale ma też jeden mecz rozegrany więcej.
Dynamo natomiast jest dwunaste, ma na koncie 23 punkty i walczy, by uniknąć rywalizacji w barażach o utrzymanie w rosyjskiej ekstraklasie.
Jakub Kreśliński30 Mar 2019 · 13:57