Skromne zwycięstwo Bayeru Leverkusen w Pucharze Niemiec. Wszystko rozstrzygnęło się jeszcze przed przerwą

Skromne zwycięstwo Bayeru w Pucharze Niemiec. Wszystko rozstrzygnęło się jeszcze przed przerwą
ricochet64/Shutterstock
Bayer 04 Leverkusen pokonał u siebie SC Paderborn 07 1:0 (1:0) w najciekawiej zapowiadającym się wieczornym wtorkowym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Niemiec.
Na BayArena losy konfrontacji rozstrzygnął na korzyść "Aptekarzy" Lucas Alario. Argentyńczyk dwadzieścia minut przed przerwą nie dał szans golkiperowi gości mocnym uderzeniem w długi róg z pola karnego.
Do 1/8 finału przebiły się również we wtorek wieczorem drużyny Schalke 04 Gelsenkirchen i Karlsruher SC, eliminując odpowiednio Arminię Bielefeld i SV Darmstadt 1898.
Wcześniej awans do kolejnej rundy wywalczyły również zespoły FC Saarbrucken, Unionu Berlin, TSG 1899 Hoffenheim, VfB Stuttgart i Bayernu Monachium.