Skrzydłowy Lechii: Stawiałem na nasze zwycięstwo i nie pomyliłem się

ASInfo
– Nie da się tłamsić rywala przez całe 90 minut. W każdym spotkaniu przychodzi taki moment, że przeciwnik stworzy sobie okazję do zdobycia bramki. Tak było także w meczu z Koroną – stwierdził po starciu ze Złocisto-Krwistymi (3:2) skrzydłowy Lechii Gdańsk, Bartłomiej Pawłowski.

Przed meczem stawiałem na nasze zwycięstwo i nie pomyliłem się. Co prawda druga część mojej prognozy nie sprawdziła się, bo myślałem, że uda mi się w spotkaniu z Koroną strzelić bramkę, ale najważniejsza jest wygrana drużyny –

Nie da się tłamsić rywala przez całe 90 minut. W każdym spotkaniu przychodzi taki moment, że przeciwnik stworzy sobie okazję do zdobycia bramki. Tak było także w meczu z Koroną, gdzie jednak trochę sami pomogliśmy im w tym, by wyrównali stan meczu na 2:2

następnej kolejce zagramy z Jagiellonią Białystok, która od początku rozgrywek jest w samej czołówce tabeli. Myślę, że to będzie mecz, którego zwycięzca zadomowi się w pierwszej trójce na dłużej i wierzę, że tym zespołem będzie Lechia