Śląsk Wrocław. Krzysztof Mączyński zareagował na wpis piłkarza Lecha Poznań. "Nie płacz przyjacielu" [WIDEO]

Boiskowy konflikt Daniego Ramireza z Lecha i Krzysztofa Mączyńskiego ze Śląska przeniósł się do internetu. Obaj piłkarze wymienili się opiniami na temat jednego z boiskowych starć.
W trakcie drugiej połowy niedzielnego meczu Mączyński ostro zaatakował Ramireza, który akurat upadał na boisko w walce o piłkę. Były reprezentant Polski wykonał bezpardonowy wślizg, po którym trafił korkami w kolano hiszpańskiego pomocnika. Tomasz Kwiatkowski ukarał go za to żółtą kartką.
Z decyzją arbitra nie zgadza się Ramirez. Hiszpan w internecie zamieścił nagranie faulu Mączyńskiego. - Tylko żółta kartka? - zapytał retorycznie w swoim wpisie.
Odpowiedział na niego Mączyński. - Nie płacz przyjacielu. To jest futbol - napisał kapitan Śląska.
Kilka minut później Mączyński jeszcze raz zaatakował Ramireza. Tym razem nadepnął Hiszpana, ale Kwiatkowski nie zareagował na jego zachowanie. Zdaniem wielu obserwatorów sędzia powinien dać zawodnikowi Śląska drugą żółtą kartkę.
Mecz zakończył się remisem 2:2. Lech na razie w tabeli jest trzeci. Śląsk traci do niego jeden punkt i zajmuje czwarte miejsce.
Marcin Karbowski29 Jun 2020 · 12:04
Źródło: Twitter