Śląsk Wrocław lepszy od Chrobrego w meczu towarzyskim

mmychu, wikipedia
W rozegranym w Środzie Wielkopolskiej meczu kontrolnym Śląsk Wrocław wygrał z pierwszoligowym Chrobrym Głogów 3:1.
Dla wrocławian było to pierwsze spotkanie pod wodzą nowego szkoleniowca Vitezslava Lavicki. Czeski trener zdecydował się na zestawienie zupełnie różnych jedenastek w obu połowach.
W pierwszej części spotkania gola dla Śląska strzelił Farshad Ahmadzadeh. Po przerwie do siatki trafił Bartosz Boruń, a do własnej bramki piłkę skierował Oskar Repka. Dla Chrobrego jedyne trafienie zanotował Michał Pawlik.
Wrocławianie następny sparing rozegrają jeszcze w Polsce, rywalem będzie Odra Opole, a kolejne już na zgrupowaniu w Turcji.
* * * * * *

Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 3:1 (1:0)

Bramki: Farshad 22, Repka 80-samobójcza, Boruń 90 - Pawlik 72.
Śląsk: Szczerbal - Broź, Golla, Pawelec, Cholewiak - Radecki, Chrapek, Farshad, Gąska, Pich - Piech
Śląsk II połowa: Szczerbal- Sobczak, Celeban, Kucharczyk, Cotra - Srnić, Pałaszewski, Szczepan, Bartkowiak (70. Gąska), Boruń - Samiec-Talar
Chrobry: Janicki - Stolc, Repka, Wasiluk, Ratajczak, Drewniak, Kona, Sędziak, Zejdler, Borecki, Lebedyński.
(za:slaskwroclaw.pl).