Śląsk Wrocław zremisował w meczu towarzyskim

asinfo
Mecz sparingowy Śląska Wrocław z duńskim zespołem Aalborg BK zakończył się remisem 2:2. Spotkanie zostało rozegrano w tureckim Belek.
Decyzją sztabu szkoleniowego Śląska spotkanie zostało zamknięte dla publiczności. Był to ostatni sparing wrocławskiego klubu w Turcji.
Polski zespół prowadził do przerwy 1:0 po golu Mateusza Radeckiego, który oddał strzał sprzed pola karnego. W drugiej części meczu dwukrotnie trafił Tom van Weert i to Aalborg BK wyszedł na prowadzenie.
Wynik na 2:2 ustalił w 82. minucie Farszad Ahmadzade uderzeniem bezpośrednio z rzutu wolnego.
Zespół Śląska wróci do Polski w czwartek i do rundy wiosennej będzie przygotować się już w kraju.