Sławomir Peszko bryluje w lidze okręgowej. Zdobył hat-tricka i dołożył asystę [WIDEO]

Krzysztof Porębski / Press Focus
Sławomir Peszko zdobył hat-tricka, a do tego dołożył asystę w meczu ligi okręgowej. Jego Wieczysta rozbiła Kaszowiankę Kaszów 11:1.
Peszko przed sezonem dołączył do zespołu z Krakowa i jest największa gwiazdą w drużynie, którą prowadzi Przemysław Cecherz. Były reprezentant Polski w kolejnych spotkaniach potwierdza swoje umiejętności i wielkie doświadczenie. Prawdziwy popis dał w dzisiejszym starciu z Kaszowianką Kaszów.
35-latek najpierw pokazał się w 16. minucie, gdy otworzył drogę do bramki Szewczykowi. W drugiej połowie zaś udało mu się skompletować hat-tricka. Najpierw w 48. minucie pewnie wykorzystał rzut karny. Po kilku kolejnych chwilach podwyższył na 8:0. W 88. minucie zaś ustalił wynik spotkania po uderzeniu głową.
Wieczysta po czterech rozegranych kolejkach jest liderem tabeli krakowskiej grupy II klasy okręgowej. Zespół Przemysława Cecherza do tej pory wygrał wszystkie spotkania i może pochwalić się bilansem bramkowym 24:2.
Kaszowianka Kaszów - Wieczysta Kraków 1:11 (0:5)

0:1 - Szewczyk 16'

0:2 - Szewczyk 22'