Sławomir Peszko ma za sobą oficjalny debiut w Wieczystej Kraków. Gol byłego reprezentanta Polski

Wieczysta Kraków wygrała z rezerwami Hutnika Kraków 3:0 w meczu ligi okręgowej. W tym spotkaniu oficjalny debiut w zwycięskiej drużynie zaliczył Sławomir Peszko. Były reprezentant Polski zdobył jednego gola.
Sławomir Peszko udanie rozpoczął swoją przygodę z Wieczystą Kraków. Piłkarz, który w czerwcu dołączył do klubu, błyszczy na boiskach ligi okręgowej. Dziś 35-latek należał do wyróżniających się zawodników.
W 30. minucie wynik spotkania otworzył Adrian Frańczak. Po jego strzale piłka tuż przy słupku wpadła do siatki.
Z kolei Peszko trafił na 2:0 przed końcem pierwszej połowy. Skrzydłowy zdecydował się na uderzenie z linii pola karnego i zaskoczył bramkarza rywali.
W 67. minucie Peszko znów cieszył się z trafienia, ale gola ostatecznie zapisano na konto jednego z piłkarzy Hutnika.
W drużynie Wieczystej dziś wystąpili także inni zawodnicy z przeszłością w Ekstraklasie. Mowa tu o Michale Miśkiewiczu czy Krzysztofie Szewczyku.
Debiut Peszki przyciągnął na stadion wielu fanów. Derbowe zmagania śledził komplet widzów.
Wieczysta Kraków - Hutnik II Kraków 3:0 (2:0)

1:0 - Frańczak 30'

2:0 - Peszko 39'

3:0 - gol samobójczy 67'
Daniel Makarewicz12 Aug 2020 · 20:05