Southampton - Brighton: Cztery gole na St. Mary's Stadium. Wynik meczu, składy i bramki

Cztery gole na St. Mary's Stadium. Remis Southampton
Ingy The Wingy, wikicommons
Southampton FC zremisował u siebie z Brighton & Hove Albion FC 2:2 (1:0) w jedynym poniedziałkowym meczu piątej kolejki angielskiej Premier League.
Na St. Mary's Stadium prowadzenie "Świętym" zapewnił dziesięć minut przed przerwą Pierre Emil Hoejbjerg. Duńczyk zaskoczył Mathewa Ryana płaskim strzałem z dystansu.
Dwadzieścia minut po zmianie stron podwyższył z rzutu karnego Daniel Ings. Zaledwie dwie minuty później kontaktowe trafienie głową uzyskał Irlandczyk Shane Duffy. Punkt przyjezdnym uratował już w doliczonym czasie gry Glenn Murray, wykorzystując pewnie podyktowaną chwilę wcześniej "jedenastkę".
Obie drużyny po raz drugi w tym sezonie zremisowały. "Mewy" są czternaste w tabeli, natomiast podopieczni Marka Hughesa, tylko dzięki lepszej różnicy bramek, zajmują trzynaste miejsce w klasyfikacji.