Spacerek Borussii Dortmund w Pucharze Niemiec. Debiutancki gol Adeyemiego [WIDEO]

Borussia Dortmund pewnie wygrała pierwszy oficjalny mecz w nowym sezonie. W Pucharze Niemiec pokonała TSV 1860 Monachium 3:0.
Borussia rozstrzygnęła mecz bardzo szybko. Prowadzenie objęła już w 8. minucie. Piłkę w bramce umieścił Donyell Malen.
Goście podwyższyli wynik w 31. minucie. Akcja była filmowa: kilka podań, przyspieszenie w odpowiednim momencie i Jude'owi Bellinghamowi nie pozostało nic, tylko trafić do pustej bramki.
Borussia ustaliła wynik meczu jeszcze w pierwszej połowie. Pierwszego gola w nowych barwach strzelił Karim Adeyemi. Niemcowi pomógł bramkarz TSV, który przepuścił piłkę pod pachą.
TSV w pierwszej połowie nie oddało żadnego strzału na bramkę. Borussia kontrolowała przebieg gry. Choć miała dużą przewagę, to wynik już się nie zmienił.
Marcin Karbowski29 Jul 2022 · 22:40