Spadek Irlandii Północnej w Lidze Narodów

wba.co.uk
W meczu grupy 3, dywizji B Ligi Narodów Irlandia Północna przegrała u siebie z Austrią 1:2. Gospodarze spadli do niższej dywizji.
Już przed rozpoczęciem tego meczu w grupie 3 dywizji B wszystko było jasne. Awans wywalczyła Bośnia i Hercegowina, a spadek zaliczyła Irlandia Północna. Natomiast Austriacy zajęli drugie miejsce.
W tej sytuacji obie reprezentacje nie były specjalnie zaangażowanie w ostatnie spotkanie. Prowadzenie objęli goście, a na listę strzelców wpisał się Xaver Schlager w 49. minucie.

Gospodarze wyrównali szybko, zaledwie po upływie ośmiu minut do siatki trafił Corry Evans.
Kiedy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, to w ostatniej akcji Valentino Lazaro oddał strzał wprost w okienko i zapewnił Austrii wygraną.
Kamil Kaczmarek18 Nov 2018 · 20:15