SPAL wygrało z Lazio. Grali Arkadiusz Reca i Thiago Cionek

alphaspirit / shutterstock
Piłkarze SPAL 2013 pokonali przed własną publicznością Lazio Rzym 2:1 (0:1) w niedzielnym meczu trzeciej kolejki włoskiej Serie A.
Na Stadio Paolo Mazza w podstawowym składzie gospodarzy wystąpili Thiago Rangel Cionek oraz Arkadiusz Reca, którego siedemnaście minut po zmianie stron zastąpił Brazylijczyk Gabriel Tadeu Strefezza.
Prowadzenie "Biancocelestim" do przerwy zapewnił po strzale z rzutu karnego Ciro Immobile. Osiemnaście minut po zmianie stron wyrównał efektownym wolejem Andrea Petagna. Losy konfrontacji rozstrzygnął dopiero w doliczonym czasie gry precyzyjnym płaskim strzałem w długi róg Słoweniec Jasmin Kurtić.
Zespół z Ferrary zdobył w ten sposób pierwsze trzy punkty w sezonie i awansował na trzynaste miejsce w tabeli. Ekipa z Wiecznego Miasta doznała natomiast pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i spadła na ósmą lokatę w klasyfikacji.
Marcin Karbowski15 Sep 2019 · 17:50