Spalletti: Pokazaliśmy charakter

AS Roma pokonała Carpi FC 3:1 w 25. kolejce Serie A. Po meczu trener "Giallorossich", Luciano Spalletti pochwalił za występ swoich podopiecznych.

W tym spotkaniu pokazaliśmy charakter i nie popełniliśmy dużych błędów. Chłopcy w końcu przekonali się, że mogą przejąć inicjatywę i kontrolować grę od pierwszej do ostatniej minuty

- Stać nas na jeszcze więcej, lecz uważam, że odnieśliśmy całkowicie zasłużone zwycięstwo. Gdy Carpi doprowadziło do wyrównania, piłkarze przeżyli chwilę strachu, ale później wrócili na właściwe tory

Wiele rzeczy nam wychodziło i cała drużyna bardzo dobrze poruszała się z piłką. Po przerwie potrafiliśmy utrzymać wysokie tempo i nie zmieniliśmy nastawienia, nadal szukając goli. Jestem spokojny o następne mecze