Sparing: Wysoka porażka Zagłębia Lubin

asinfo
Zagłębie Lubin przegrało z Anży Machaczakałą 0:3 (0:2) w meczu towarzyskim rozegranym w tureckim Belek w ramach zgrupowania.
Pierwszy gol w tym spotkaniu padł już w 6. minucie. Wówczas Arsien Chubułow uderzał piłkę z rzutu wolnego, a ta po odbiciu się od słupka wpadła w samo okienko bramki Zagłębia.
W 29. minucie rosyjski klub podwyższył prowadzenie po tym, jak Kwadwo Poku znalazł się w sytuacji sam na sam z golkiperem Zagłębia i pokonał go pewnym uderzeniem.

Wynik na 3:0 ustalił w 62. minucie Aleksandr Prudnikow, który wykorzystał błąd Forenca i zdołał wpakować futbolówkę do bramki.
Anży Machaczkała to zespół, który obecnie zajmuje 15. miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy. Ekipa "Miedziowych" plasuje się z kolei na piątej pozycji w zestawieniu LOTTO Ekstraklasy.