Sparingowe zwycięstwo Wisły Płock

asinfo
Wisła Płock wygrała ze Stomilem Olsztyn 2:0 (1:0) w meczu sparingowym rozegranym na stadionie im. Kazimierza Górskiego.
Pierwsza bramka w tym starciu padła w 13. minucie. Wówczas arbiter odgwizdał rzut karny dla "Nafciarzy" po faulu na Karolu Angielskim, a jedenastkę na gola zamienił Nico Varela.
Drugie trafienie na rzecz ekipy z LOTTO Ekstraklasy zapisał na swoje konto Karol Angielski, który w 54. minucie wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego Dominika Furmana i uderzeniem głową wpakował futbolówkę do siatki.
Był to ostatni sparing Wisły przed rozpoczęciem nowego sezonu. Pierwszy ligowy mecz zespół ten rozegra 22 lipca, kiedy przed własną publicznością podejmie Lecha Poznań.